• Elektromobilita v nejelegantnější podobě

    Enyaq Coupé RS iV

    Nový model Enyaq Coupé iV RS přináší do rodiny Škoda iV ještě více emocí, sportovního charakteru a elegance.

    Ještě emocionálnější vzhled než Enyaq iV.

Přednosti vozu Enyaq Coupé RS iV

ENYAQ COUPÉ RS ?V

Elektromobilita v nejelegantnější podobě

Po úspěšném uvedení modelu Škoda Enyaq iV rozšiřuje Škoda Auto tuto modelovou řadu o elegantní kupé. Součástí nabídky je také sportovní verze RS. Nový model Enyaq Coupé iV RS přináší do rodiny Škoda iV ještě více emocí, sportovního charakteru a elegance. Designérům a inženýrům Škoda Auto se přitom podařilo skloubit vysokou funkčnost s emocionálním vzhledem. Nová vrcholná verze je zároveň prvním čistě elektrickým vozem RS značky Škoda.

Specifický sportovní přední nárazník

Nová Škoda Enyaq Coupé RS iV má ještě emocionálnější vzhled než Enyaq iV. K dispozici je také verze Sportline sportovně laděný vrcholný model Enyaq Coupé RS iV. Vůz charakterizuje specifický sportovní přední nárazník, boční prahy lakované v barvě karoserie. Střešní linie padá od B sloupku mírně dozadu a přechází do pátých dveří s ostře lomenou hranou. Linii karoserie dále zvýrazňuje standardně dodávaná panoramatická střecha, která plynule navazuje na prosklení pátých dveří. Jedná se o největší panoramatickou prosklenou střechu použitou ve voze Škoda.

.

Stylový interiér s trvale udržitelnými materiály

Stejně jako u modelu Enyaq iV nahrazují designy interiéru vozu Enyaq Coupé iV s novou, přehledně zpracovanou nabídkovou strukturou klasické výbavové stupně. Jednotlivé interiéry, jejichž styl, barvy a materiály, včetně trvale udržitelných, jsou spolu dokonale sladěné, se inspirují světy moderního bydlení.

Moderní infotainment s novými funkcemi

Nová Škoda Enyaq Coupé iV přináší novou verzi infotainment systému. Nová verze softwaru ME 3 přináší vylepšení zobrazovacích polí infotainment systému a head-up displeje a také vylepšení v oblasti správy baterie. Součástí standardní výbavy je aktuálně největší dotyková obrazovka dodávaná do vozů Škoda s úhlopříčkou 13″ a 5,3″ virtuální kokpit.

Top LED zadní světla s krystalickými prvky

 

Kola z lehké slitiny Vision

 

Velkorysý interiér a zavazadlový prostor

Enyaq Coupé iV nabízí velkorysý prostor pro pět cestujících i zavazadla. Dlouhý rozvor a rovná podlaha zajišťují dostatek místa před koleny a i přes svažující se střechu je prostor nad hlavou srovnatelný s vozem Škoda Octavia Combi. Zavazadlový prostor nabídne až 570 litrů.

Krátké nabíjecí časy

Baterie vozu Škoda Enyaq Coupé iV umožňuje standardně rychlodobíjení, přičemž dobíjení baterie z 10 % na 80 % kapacity trvá 29 minut. Enyaq Coupé iV lze také pohodlně dobít doma přes noc pomocí wallboxu Škoda iV Charger na střídavý proud s výkonem až 11 kW. Dobíjení trvá 6 až 8 hodin.

Nabídka motorů