Rodina Karoq

Přednosti vozu Škoda Karoq

Úspěšné a praktické SUV s modernizovaným vzhledem a technologiemi

Výrazná přední maska, svalnatý postoj a dynamické proporce v kompaktním balení – již na první pohled můžete spatřit, že  Škoda Karoq je připravena být nepřehlédnutelnou ve městě a zároveň čelit jakémukoliv dobrodružství společně s Vámi.

Sebevědomá zepředu

Nová Škoda Karoq se vyznačuje dokonalou souhrou robustního vzhledu a dynamických křivek, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.

 

Komfort na který si snadno zvyknete 

Nová Škoda Karoq může splnit skoro každé vaše přání. Obklopte se funkcemi, které dělají z jízdy zábavu a pohodlí, díky nimž z vozu nebudete chtít nikdy vystoupit.

Dostatek prostoru 

Rozmanitost s mnoho chytrými detaily a dostatkem prostoru vepředu, na zadních sedadlech a dokonce v zavazadlovém prostoru. Co více potřebujete?

 

 

Připraven na všechno 

Chytrý pohon všech kol, off-road jízdní režim, asistent pro sjíždění kopců a vysoká světlá výška se vám v náročném terénu budou hodit.

Nejpokročilejší asistenční systémy

Prediktivní tempomat 

Nový prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě situace před vozem upravuje rychlost i na základě rozpoznaných značek a na základě mapových podkladů v navigaci. Zpomalí tedy při vjezdu do obcí, před kruhovým objezdem, zatáčkou či odbočením.

 

Parkovací senzory

Vítaným pomocníkem při parkování jsou parkovací senzory, které hlídají vzdálenost od vozidla vpředu a vzadu. Senzory se automaticky aktivují při zařazení zpátečky, případně je lze zapnout nebo vypnout tlačítkem. Pokud se nebezpečně blížíte k překážce, umí tento systém vůz zastavit před překážkou.

Proaktivní ochrana cestujících 

Tento systém v případě hrozící kolize zabezpečí prostor pro cestující, a to za využití radarů umístěných v předním nárazníku. Vůz zabezpečí tak, že přitáhne přední bezpečnostní pásy, přivře elektricky ovládaná boční okna na mezeru 55 mm (pokud jsou otevřená), zavře střešní okno a spustí varovná světla v případě hrozící kolize

Funkce Matrix

Funkce Matrix dokáže upravovat světelný kužel a vypínat jednotlivé segmenty světlometu v závislosti na aktuálních datech z multifunkční kamery za předním sklem a „maskovat“ tak několik vozidel zároveň. To poskytuje řidiči maximální světelný výkon, aniž by oslňoval ostatní účastníky silničního provozu.

Pokročilá konektiva

Pokročilá konektivita nového modelu Škoda Karoq usnadní váš každodenní život ve voze a poskytne vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle své cesty.

Dostupná motorizace

Nová Škoda Karoq nabízí pět moderních, úsporných motorů generace Evo koncernu Volkswagen, které pokrývají výkonové spektrum od 81 kW (110 k) do 140 kW (190 k). Benzinové motory pracují se vstřikovacími tlaky až 350 barů a jsou tak velmi úsporné. V rámci procesu Twin Dosing, který se objevuje u obou naftových motorů, jsou díky úpravám výfukových plynů emise oxidů dusíku (NOx) hluboko pod stanovenou normou. Motor 2,0 TSI o výkonu 140 kW (190 k) je určený výhradně pro model Karoq Sportline a je vybaven sedmistupňovou převodovkou DSG a pohonem všech kol. Motor 2,0 TDI o výkonu 110 kW je na přání k dispozici s pohonem všech kol a sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG.

Benzínové motory

Naftové motory

Stupně výbavy