• Chytrý pohled na luxus

    Škoda Superb

    Vlajková loď chytře kombinuje dokonalé pohodlí s každodenní praktičností. Čtvrtá generace modelu Škoda Superb přichází s novými adaptivními podvozky DCC Plus, pokročilými asistenčními systémy pro maximální bezpečnost, a inovativním interiérem včetně 10" infotainmentu a masážních sedadel. Vůz nabízí mild-hybridní technologii, plug-in hybridní pohon s dojezdem více než 100 km na elektřinu a až deset airbagů pro zvýšenou bezpečnost. Design je obohacen o nové kola z lehké slitiny a širší paletu barev, což zdůrazňuje jeho moderní a sofistikovaný charakter​.

Představujeme čtvrtou generaci modelu Škoda Superb

Je připravena obohatit váš zážitek z jízdy. S pěti možnostmi pohonu, nejnovějšími asistenčními systémy a konektivitou, tento model zaručuje komfortní a bezpečnou jízdu. Díky oblíbeným prvkům Simply Clever a novému designu interiéru, který zahrnuje 13′ palcovou obrazovku infotainmentu a multifunkční ovladače (Smart Dials), poskytuje Superb pocit domácí pohody. Navíc si můžete vybrat z řady možností čalounění a dekoru, aby váš Superb dokonale vyhovoval vašim představám.

Různorodost pohonů a pokročilé technologie

Nová Škoda Superb přináší širokou škálu možností pohonu. S pěti různými variantami pohonu, včetně nejnovější mild-hybridní technologie a plug-in hybridního pohonu s čistě elektrickým dojezdem více než 100 km, nabízí Superb možnosti, které vyhovují různým preferencím a potřebám řidičů. Každá verze je navržena tak, aby poskytovala optimální vyvážení výkonu, účinnosti a ekologické udržitelnosti.

Moderní interiér a udržitelnost

Interiér je vybaven 13″ obrazovkou infotainmentu, multifunkčními ovladači a ergonomickými sedadly. Důraz je kladen na ekologii s použitím recyklovaných materiálů pro výrobu textilií a hnědé kůže zpracované pomocí odpadní vody ze zpracování oliv​​​​. Novinkou pro model Superb je head-up displej.

Robustní design a moderní osvětlení

Matrix-LED světlomety druhé generace obsahují celkem 36 jednotlivých světelných segmentů. Každý segment je ovládán nezávisle, aby neoslňoval protijedoucí vozidla při použití dálkových světel.

Vylepšené bezpečnostní systémy a adaptivní podvozek

Čtvrtá generace Škody Superb přichází s pokročilými bezpečnostními funkcemi. Nově zahrnuje inovativní asistenční systémy jako asistent pro odbočování a antikolizní asistent. Také známé systémy, jako asistovaná jízda, asistent změny jízdního pruhu a Front Assist, byly důkladně aktualizovány a vylepšeny.

Pro zajištění bezpečnosti v případě nehody je Superb vybaven proaktivní ochranou cestujících a až deseti airbagy. Tyto prvky, společně s přísnými bezpečnostními testy a nejmodernějšími technologiemi, zajišťují cestujícím nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti​

Rodina Superb

Vyberte si karosářskou variantu, která vám sedí

Vlajková loď chytře kombinuje dokonalé pohodlí s každodenní praktičností.

Bohatý vnitřní prostor vozu Škoda Superb je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost.

Vůz Škoda Superb Combi nabízí bezpečnost bez kompromisů. Mnoho inovací modelu se proto zaměřilo na jízdní asistenty, které nabízejí spoustu moderních funkcí.

Rodinný podnik s bezkonkurenčním prostore pro zavazadla o objemu 660 litrů.

Benzínové motory

Naftové motory

Ostatní pohonné jednotky

Stupně výbavy