Škoda Financial Services

Škoda Financial Services nabízí výhodné financování vozidla spolu s dalšími službami a výhodami. Pohodlně si u nás pořiďte vůz prostřednictvím úvěru, operativního leasingu nebo financování CHYTŘE, které zahrnuje úvěr s poslední navýšenou splátkou. Užívejte si tak svůj vysněný vůz s doprovodnými výhodami. S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky vám rádi pomůžeme.

  • Pořiďte si vůz na úvěr

    Upřednostňujete vlastnictví automobilu před dlouhodobým pronájmem, ale zároveň nechcete čerpat z vlastních úspor? Zvolte možnost financování vozidla prostřednictvím úvěru. Parametry úvěru si můžete nastavit podle svých preferencí tak, aby vám měsíční splátky co nejlépe vyhovovaly. Kalkulaci úvěru můžete také získat při výběru konkrétního vozu v našem konfigurátoru.

Jaký vůz si mohu pořídit?

Úvěr můžete použít na financování jak nového, tak ojetého vozu Škoda s maximálním stářím 12 let.

Půjčíme vám až 100 % z ceny vozu
Váš úvěr můžete splácet 1 rok až 6 let
Měsíční splátka zahrnuje i povinné ručení a havarijní pojištění
Neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru

Výhodnými podmínkami úvěru to nekončí

Aktuálně pro vás máme připraveny také akční nabídky financování:

Při chytrém financování volíte předem výši měsíční splátky a dobu splácení, na základě které je stanovena poslední zvýšená splátka. Díky této poslední splátce jsou vaše měsíční platby nižší, což vám umožňuje pořídit si nové vozidlo bez většího zásahu do vašich úspor.

• Půjčíme vám až 100 % z ceny vozu

• Nízké měsíční splátky

• Poslední nerovnoměrná splátka

• Délka úvěru 2-5 let

• Neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru

• V případě potřeby lze výši splátky flexibilně měnit

Jezděte Bez Starostí a s operativním leasingem

Pronajměte si nový vůz Škoda na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce. Vůz si nakonfigurujete podle svých přání. Operativní leasing Škoda Bez starostí si jednoduše sjednáte i online.

Nulové počáteční náklady
Fixní měsíční splátka
Komplexní péče o váš vůz
Snadná výměna vozu po uplynutí smlouvy

Škoda produkty na míru

Škoda Předplacený servis zajistí pokrytí nákladů spojených s pravidelnými servisními prohlídkami, včetně výměny oleje a filtrů. V závislosti na variantě může zahrnovat také výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení. Tímto způsobem můžete mít klidnou mysl ohledně nákladů na údržbu vašeho vozidla a plně se soustředit na pohodlné ježdění.

Více o Předplaceném servisu

Škoda Pojištění poskytuje komplexní pojištění pro váš automobil, zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění a doprovodné služby. Tato nabídka vám poskytuje vysoký komfort v případě neočekávaných událostí a umožňuje vám klidně jezdit ve svém voze Škoda, aniž byste si museli dělat starosti o pojistné krytí a další související záležitosti.
Varianta Standard
Varianta Plus