• Bestseller

  Novinka

  Nová Octavia

  Náš bestseller v nejnovějším vydání. Elegantní rodinné auto. Dokonalé pohodlí i každodenní praktičnost. Do města i na dlouhé cesty.
  Elegantní, ostře řezaný design, který nestárne. Přesně jak je u modelu Octavia zvykem.

  Zcela nová Octavia je ještě dynamičtější než její úspěšný předchůdce.
  Model Octavia můžete doplnit až chatfuel 19“ koly z lehké slitiny.
  Dokonale vyvážené proporce ukrývají ještě větší objem zavazadlového prostoru.

  Nový vzhled přídě a úzké, ostře řezané přední světlomety jsou potěšením pro oko.

Rodina Octavia

Vyberte si karosářskou variantu, která vám sedí

Nejnovější generace našeho bestselleru a ještě prostornější, praktičtější a bezpečnější.
Dynamický vzhled, větší objem zavazadlového prostoru.

Škoda Octavia dokonalé pohodlí i každodenní praktičnost. Do města i na dlouhé cesty. Silueta vozu evokuje elegantní coupé.

Prostorné rodinné auto. Obrovský prostor a dokonalé pohodlí. Do města i na dlouhé cesty.

Nová a ještě prostornější Octavia Combi počítá s celou vaší rodinou. Do zavazadlového prostoru o objemu 640 litrů pohodlně naložíte vše, co je potřeba, a ještě zbyde spousty místa pro cestující na předních i zadních sedadlech.

Máme pro vás 6 důvodů, proč si ji pořídit. 

Reprezentativní design, moderní interiér, výjimečné pohodlí, dost místa pro rodinu i práci, špičkovou bezpečnost, úsporný provoz.

Oceníte dokonalé pohodlí i každodenní praktičnost. Do města i na dlouhé cesty. Pokud máte rádi dynamičtější vzhled, tak vás designové prvky modelu Octavia osloví. Dokonale vyvážené proporce ukrývají ještě větší objem zavazadlového prostoru, 600 l.

Reprezentativní design

Nová generace vozu Octavia je větší a díky siluetě evokující elegantní coupé také ještě emotivnější a dynamičtější než kdy dřív. Z celého vozu vyzařuje sebevědomí, nadčasovost a kvalita, takže vás bude perfektně reprezentovat, ať už se vydáte kamkoliv.

Moderní interiér

Vítáme vás v interiéru nové generace, který posouvá měřítka ve své třídě. Head-up displej promítající informace na čelní sklo vám nabídne nový pohled na svět. Vše důležité potom najdete na dvou 10“ displejích. Minimalistické linie a ambientní osvětlení dotváří elegantní atmosféru na palubě.

 

Spolehněte se, že do své cílové destinace dorazíte vždy odpočatí. Třeba díky ergonomickým sedadlům s certifikátem AGR nebo adaptivnímu podvozku (DCC). Nabídka komfortní výbavy sahá od Asistované jízdy 2.0, která vám zjednoduší řízení, až po Virtuální pedál pro snadné otevírání víka zavazadlového prostoru.

Dost místa pro rodinu i práci

Zcela nová a ještě prostornější Octavia přes týden dokonale uspokojí veškeré vaše pracovní nároky a o víkendu bez problémů pojme celou vaši rodinu. Do zavazadlového prostoru o objemu 600 litrů pohodlně naložíte vše, co je potřeba, a ještě zbyde spousta místa pro cestující na přední i zadních sedadlech.

Špičková bezpečnost

Cestujte bez starostí, ať už se prodíráte ucpanými městskými ulicemi, nebo vás čekají dlouhé úseky na dálnici. Octavia přináší několik zcela nových asistenčních systémů, které spolu s až 10 airbagy a nejvyšším možným hodnocením v pohodě pěti hvězd od Euro NCAP posouvají ochranu cestujících o pět o generaci dál.

Úsporný provoz

Získejte elegantní rodinné auto, které je zároveň levné na provoz a ohleduplné k životnímu prostředí. Vybírejte z palety benzínových a naftových motorů dodávaných také v elektrifikovaných variantách.

Benzínové motory

Naftové motory

Ostatní pohonné jednotky

Stupně výbavy