Servis

Čtyři servisní poradci a celkem 12 mechaniků, klempířů a lakýrníků je připraveno pomoci vyřešit Váš případný problém, vozidlo zkontrolovat, provést předepsané servisní úkony, včetně výměny provozních kapalin, případně opravit nalezené závady a připravit ho tak na ujetí dalších bezproblémových kilometrů.

Služby

Servis
Lakovna
Klempírna
Mechanická dílna
Náhradní vozy
Odtahová služba
Kontrola klimatizace
Dezinfekce klimatizace
Geometrie náprav
Pneuservis
Uložení vozidla - NON STOP
Renovace světlometů
Služby pro všechny

Akce, slevy, bonusy

Akce Šeková knížka
tato akce je určena pro vozy starší čtyř let a obsahuje slevy na Škoda Originální díly® a servisní úkony prováděné v autorizovaném servisu Škoda a spadající do této akce. Více informací na telefonu 24 24 28 367 nebo na www.stepanek.skoda-auto.cz.

Příjem oprav

Naši čtyři servisní poradci jsou připraveni Vám při sepisování zakázky na opravu vozu pomoci co nejlépe popsat Váš problém a udělat tím první krok pro jeho správnou a rychlou opravu. Při běžné prohlídce Vám poradí a doporučí servisní úkony, které mohou prodloužit životnost některých součástí Vašeho vozu, pokud je o ně během provozu vozidla správně pečováno.
Dále Vám mohou doporučit různé sezónní úkony, které mohou zlepšit pohodlí a zaručit správnou funkci různých agregátů Vašeho vozidla, které využíváte pouze sezonně. Pro opravu poškozených dílů doporučí tam, kde je to možné, použití Škoda originálních výměnných dílů, které jsou kvalitativně srovnatelné, ale cenově výhodnější.
Během opravy jsou servisní poradci Vaším kontaktem pro případné dotazy o průběhu opravy i její konečné ceně.

Věrnostní program