Rodina Kamiq

První crossover Škoda

Městský crossover vyznačující se výhodami SUV, který poskytuje nejnovější konektivitu. Větší světlá výška a robustní detaily dávají vozu Kamiq mohutný vzhled. Chytrá kombinace SUV a praktického městského vozu. Dělené hlavní světlomety v provedení Bi-LED a doplňky propůjčují přední části odvážný vzhled. Typická dynamická boční linie značky Škoda vytváří charakteristický boční pohled. Difuzor podtrhuje zvětšenou světlou výšku a mohutný vzhled vozu. Poprvé u značky Škoda se vůz Kamiq pyšní dynamickými předními a zadními ukazateli směru. Výrazné tvary zadní části doplňují koncová světla v provedení TOP LED.

SUV zrozené do města

Kamiq chytře kombinuje přednosti SUV s kompaktními rozměry, takže je ve městě jako doma. Vyšší posed a další chytré detaily vám zajistí přehled o všem, co se kolem vás děje.

Vnitřní sebedůvěra

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A Kamiq se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynule spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály.

 

Sada pro přežití ve městě

Každodenní život ve městě a jeho okolí může být docela náročný. Abychom to zvládli, je Kamiq vybaven komfortními prvky výbavy pro městskou džungli, takže si se vším dokáže hravě poradit.

 

Bezpečné útočiště 

Stejně jako u každého jiného vozu značky Škoda je také u vozu Kamiq bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Prect Assist).

 

Sportovní jízda stisknutím tlačítka

Škoda Kamiq je postavena nejnovější modulární platformě MQB A0, a proto je možné vůz vybavit nejmodernějšími technologiemi. Například zájemci o dynamičtější jízdu ocení regula posilovače řízení a systémem nastavitelných tlumičů.

 

Benzinové motory

Ostatní pohonné jednotky

Stupně výbavy