Nová Škoda Enyaq iV 2021

Plně elektrické SUV Pohodlné, prostorné a šetrné. Již v předprodeji!

 

JIŽ OD 1 072 900 KČ

 

Nevšední výjimečnost Enyaq iV

 

Hlavní důvody, proč zvolit Enyaq iV

 

Stylový a sebevědomý

Vzhled našich SUV je stylový a sebevědomý. Této tradice se drží i Enyaq iV a přichází s designem, který je důvěrně známý, ale zároveň inovativní a poutavý. Jeho elegantní proporce dávají tušit bohatou nabídku prostoru v interiéru.

 

Výjimečně prostorný, výjimečně kvalitní

Prostor modelu Enyaq iV zdůrazňuje nové pojetí interiéru a objemný zavazadlový prostor, který je pro naše vozy typický. Kvalitní zpracování a příjemné materiály vám zaručí pohodu na cestách, na nichž jistě oceníte množství praktických odkládacích prostor. Ekologický charakter elektromobilu skvěle potrhují materiály šetrné k životnímu prostředí.

 

Špičkové elektrické SUV

Enyaq iV stojí na modulární platformě MEB speciálně vyvinuté pro elektrické vozy. Nabízí tak špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd.

 

Úspory, které potěší 

Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku. Čekají na vás bonusy v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování a mnohé další.

 

Inteligentní, inovativní, intuitivní

Kromě nově pojatého interiéru přináší Enyaq iV celou řadu inteligentních a inovativních řešení, jejichž ovládání je zcela intuitivní. Mezi ně patří například standardně dodávaný virtuální kokpit, široké možnosti konektivity, ambientní osvětlení a v neposlední řadě také zcela nový head-up-displej s rozšířenou realitou.

 

Nabídka motorů

 

Enyaq iV60 (62 kWh) 132 kW
  • Emise CO2: 0 g/km
  • Zrychlení: za 8.7 s na 100 km/h
  • Palivo: Elektřina
  • Max. rychlost: 160 km/h
  • Max. točivý moment: 310 Nm
Enyaq iV 80 (82 kWh) 150 kW
  • Emise CO2: 0 g/km
  • Zrychlení: za 8.5 s na 100 km/h
  • Palivo: Elektřina
  • Max. rychlost: 160 km/h
  • Max. točivý moment: 310 Nm

 

Nabídka interiérů

 

Enyaq iV Interiér Loft

Základní provedení interiéru, ve kterém se uplatňují elegantní a nadčasové kombinace vzbuzující moderní, přitom útulný dojem. Potahy sedadel jsou v kombinaci kůže a šedé látky s prošitím. Přístrojová deska je potažena šedou látkou s prošitím, jako dekor je použit broušený hliník.

 

Interiér Lounge

Volitelný interiér Lounge s vysoce kvalitními materiály splňuje požadavky na estetiku i moderní vzhled a zaměřuje se na propracované detaily. Důkazem jsou potahy sedadel z kůže a umělého semiše, šedý broušený dekor a přístrojová deska potažená šedým umělým semišem s prošitím.

 

Interiér Lodge

V interiéru Lodge, který je nabízen na přání, se silně odráží téma budoucí mobility, inovací a udržitelnosti. Díky měkkým materiálům a jasným barvám vytváří přátelskou a útulnou atmosféru. Potahy sedadel jsou provedeny v kombinaci přírodní látky a certifikované přírodní vlny. V interiéru je přírodní látka s prošitím použita také na přístrojové desce, kde ji naleznete spolu s hliníkovým dekorem.

 

Interiér Suite

Užijte si nádech luxusu v příplatkovém koženém interiéru Suite, vybaveném exklusivními materiály, jimž dominuje měkká kůže použitá na čalounění sedadel. Budete obklopeni maximálním komfortem a harmonií, mimo jiné díky přístrojové desce potažené černou umělou kůží s prošitím a černému Piano dekoru.

 

Interiér ecoSuite

Stylový a sofistikovaný interiér ecoSuite, nabízený na přání, umí uspokojit i ty nejvyšší nároky na komfort a udržitelný přístup k životnímu prostředí. Sedadla jsou čalouněna ekologicky činěnou kůží v barvě cognac se štítkem ECO OLIVE LEATHER. Umělá kůže ve stejné barvě s prošíváním byla použita na přístrojovou desku. Vše je završeno decentním černým Piano dekorem.