Nová Škoda Kodiaq 2023

Druhá generace oblíbeného modelu Kodiaq přináší dynamický a robustní design. Vylepšený emocionální vzhled zdůrazňují Matrix-LED přední světlomety a horizontální světelný pruh na masce chladiče, které jsou na tomto modelu představeny poprvé. Nová generace vozidla je také mírně větší, což přináší více místa pro cestující na třetí řadě sedadel a zvětšený zavazadlový prostor. Interiér přináší inovativní ovládací prvky, udržitelné materiály a nově i head-up displej, což je novum ve velkém SUV. Široká škála moderních a úsporných motorů zahrnuje nejnovější plug-in hybridní verzi s rychlým dobíjením a dlouhým dojezdem na čistě elektrický pohon. Verze Sportline s černými prvky a specifickým designem interiéru osloví příznivce sportovního vzhledu.

 

Klíčové údaje

Design

Nová generace Kodiaqu přináší prvky designového jazyka Modern Solid, který spojuje formu a funkčnost. Elegantní krystalické prvky osvětlení doplňují dynamický a robustní vzhled vozu.

 

7 sedadel

Kodiaq nabízí prostor až pro 7 cestujících, přičemž třetí řada sedadel je snadno sklápěcí, poskytující více místa pro zavazadla.

 

Smart Dials

Tři nové multifunkční ovladače pod displejem infotainmentu umožňují rychlé ovládání až čtyř různých funkcí vozu.

 

Udržitelnější a úspornější

Kodiaq je nyní k dispozici s plug-in hybridní technologií, nabízející čistě elektrický dojezd více než 100 km a rychlé nabíjecí možnosti.

 

Ochrana a komfort

Nová generace Kodiaqu disponuje rozšířeným spektrem asistenčních systémů pro bezpečnou jízdu, včetně nového asistenta při odbočování nebo průjezdu křižovatkou. Automatické parkování s pamětí pro 5 oblíbených parkovacích míst zvyšuje pohodlí.

 

Pohodlnější adaptivní podvozek

Nový adaptivní podvozek DCC Plus s dvěma nezávisle řízenými ventily přináší rychlejší reakce, lepší jízdní dynamiku a vyšší pohodlí pro přizpůsobení jízdním podmínkám.