Servis

Čtyři servisní poradci a celkem 12 mechaniků, klempířů a lakýrníků je připraveno pomoci vyřešit Váš případný problém, vozidlo zkontrolovat, provést předepsané servisní úkony, včetně výměny provozních kapalin, případně opravit nalezené závady a připravit ho tak na ujetí dalších bezproblémových kilometrů.

Služby

Akce, slevy, bonusy

Stálým zákazníkům i smluvním partnerům poskytujeme různé zajímavé slevy a bonusy, pro všechny pak různé, cenově zajímavé sezónní akce a to jak v oblasti servisu vozů, tak i z oblasti nákupu příslušenství k Vašim vozidlům.

 

Bližší informace Vám sdělí naši servisní poradci na telefonním čísle 24 24 28 36

Příjem oprav

Naši čtyři servisní poradci jsou připraveni Vám při sepisování zakázky na opravu vozu pomoci co nejlépe popsat Váš problém a udělat tím první krok pro jeho správnou a rychlou opravu. Při běžné prohlídce Vám poradí a doporučí servisní úkony, které mohou prodloužit životnost některých součástí Vašeho vozu, pokud je o ně během provozu vozidla správně pečováno.
Dále Vám mohou doporučit různé sezónní úkony, které mohou zlepšit pohodlí a zaručit správnou funkci různých agregátů Vašeho vozidla, které využíváte pouze sezonně. Pro opravu poškozených dílů doporučí tam, kde je to možné, použití Škoda originálních výměnných dílů, které jsou kvalitativně srovnatelné, ale cenově výhodnější.
Během opravy jsou servisní poradci Vaším kontaktem pro případné dotazy o průběhu opravy i její konečné ceně.

Věrnostní program